Grafik Tasarımcı Aranıyor - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Grafik Tasarımcı Aranıyor - Türkiye Geneli ...

ersoyunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersoyunus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcı Aranıyor

Program/Seviye: İyi derecede; Adobe Illustrator,
Adobe Indesign,
Adobe Photoshop,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Dışarıda ne işin var

İçeride sana mutlu günler vaat ediyoruz. Muhabbet iyi, işler coşkulu, bahçenin yazı başka kışı başka keyifli, Nazmiye Abla’nın yemekleri nefis, müşteriler en güzelinden…
Dışarısı çok sıcaktır şimdi. Gel sen içeriye, grafik tasarımcımız ol.
Hayalimiz şu ki; yeni nesil bütün grafik programlarını tıkır tıkır kullanabiliyor ol, ajanslarda daha önce çalışmış ol, ziyadesiyle yaratıcı ol, neşeli ol, çalışkan ol, uyumlu ol…

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarımcı Aranıyor - Türkiye GeneliGrafik Tasarımcı Aranıyor - Türkiye GeneliGrafik Tasarımcı Aranıyor - Türkiye GeneliGrafik Tasarımcı Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tarkanozdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkanozdemir

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2013 #3
Tebrik ediyorum. çok sıcak bir ilan...
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 09-12-2013 #4
gördüğüm en ilginç ilan.
Bu mesajdan alıntı yap
had isimli Üye şimdilik offline konumundadır

had

Grafiker / Ankara

Alt 10-12-2013 #5
2 buçuk senedir Ankara'da yerel gazetecilik yapıyorum. Adım Zehra Hüyük.Gazete baskılı ve internet üzerinden haber portalı yürütüyorum. buradaki görevim sadece muhabirlik değil. aynı zamanda reklam çalışmaları kartvizit broşür afiş de hazırlamak. ve gazeteyi baskıya hazır hale getirmek.Aynı zamanda bir yazarım. indesing, corel illistratör, programlarında temeli olan iyi derecede photoshop programına hakimim. Huzur varsa yaratıcılığı üst seviyeye çıkartabilecek kapasitedeyim. İşi iş gözlüğünden ziyade aşık olduğum için yapar ve çıkan şeylere eleştiri gelsin isterim. perdem düz değil her yöne doğru açılır. Ama imkanlarım doğrultusunda rahat olduğum söylenemez. Kısa ve öz yardımmm edin iş arıyorum. bulunduğum yerden çalışabilir yada bizzat gelebilirm.
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 12-12-2013 #6
ne şirinsiniz sizler böyle Grafik Tasarımcı Aranıyor - Türkiye Geneli) benimde sizlerle çalışasım geldi
Bu mesajdan alıntı yap