Grafik & tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Grafik & tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli ...

mennur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mennur

Grafiker / Ankara

Alt 06-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik & tasarımcı arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Çankaya/ Birilik mahallesindeki Reklam Ajansımıza
Kenedine ve işine güvenen, iş disiplinine sahip, Grafik, tasarım programlarına hakim, Kreatif tasarımlara imza atabilecek, bay veya bayan grafik tasarımcı arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı cv'leri ile birlikte mutlaka portfolyolarını da göndermelerini ve talep ettikleri ücreti belirtmelerini rica ediyoruz.

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi olan

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0532 384 87 43
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafik & tasarımcı arıyorum - Türkiye GeneliGrafik & tasarımcı arıyorum - Türkiye GeneliGrafik & tasarımcı arıyorum - Türkiye GeneliGrafik & tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Muttalip46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Muttalip46

Grafiker / Kahramanmaraş

Slm

Alt 06-04-2013 #3
kahramanmaraşda grafiker arayanlar 537 035 24 46 tşk.
Bu mesajdan alıntı yap