Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gebze - Kocaeli

İş Veren İlanları - Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gebze - Kocaeli ...

envam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

envam

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 08-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gebze

Program/Seviye: Indesing, Ilustrator, Photoshop ve Corel e hakim,
Mac pc üzerinde çalışmış.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Gebze O.S.B. kendi bünyesinde matbaasıda bulunan tanıtım ürünleri tedarikçisi firmamızda grafik tasarımcı arıyoruz. Grafik tasarım ekibimizin ferah bir çalışma alanı bulunmakta.

Grafiker arkadaşımızda aradığımız özellikler hızlı kendine özgün tasarım çıkarabilmesi. Katalog, broşür, etiket, logo tasarımları konusunda deneyimi ve bize sunabileceği örnekler bulunan. En az 2 yıllık bir iş deneyimi.

Firmamızın İSTANBUL ve İZMİT istikametlerinden gelen toplu taşıma araçlarının geçmekte olduğu noktalardan hareket eden servisi bulunmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0541 644 16 11
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gebze - KocaeliGrafik Tasarımcı Arıyoruz | Gebze - KocaeliGrafik Tasarımcı Arıyoruz | Gebze - KocaeliGrafik Tasarımcı Arıyoruz | Gebze - Kocaeli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2015 #3
mail gönderdim.
Bu mesajdan alıntı yap
envam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

envam

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 20-06-2015 #4