Grafik tasarımcı arıyoruz - İstanbul

İş Veren İlanları - Grafik tasarımcı arıyoruz - İstanbul ...

istanbul123123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanbul123123

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarımcı arıyoruz

Program/Seviye:
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Indesign
  • Corel Draw

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:

Telefon: 0533 730 73 73
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik tasarımcı arıyoruz - İstanbulGrafik tasarımcı arıyoruz - İstanbulGrafik tasarımcı arıyoruz - İstanbulGrafik tasarımcı arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Muzaffer3460 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Muzaffer3460

Grafiker / İstanbul

Grafikerlik

Alt 09-11-2015 #3
İyi Günler,Kısaca Kendimi tanıtmak gerekirse ;

Muzaffer Karaarslan , 1994 Aslen Tokat , İstanbul Doğumluyum . Askerliğim Şubat ayında bitti.
Yunus Emre Tic Meslek Lisesi Muhasebe Mezunuyum . Maddi şartlardan dolayı Açık konuşmak gerekirse üniversite okuyamadım . Bir kaç yıl muhasebe işince çalıştıktan sonra severek yapabileceğim bir mesleği yani grafikerliği seçtim . İnternetten izlediğim videolardan çalışarak 3d tridi max öğrendim . Şuan Milli eğitime bağlı bir kursta ;

Corel Draw
Illustrator
Adobe photoshop cs6
Adobe ındesign Programlarını öğreniyorum

Doğruyu sölemek gerekirse tecrübeli değilim ama öğrenmeye hevesli ve kısa sürede işi kapacak potansiel vardır. Maaş konusu hiç sorun değil işi öğrenim yeter benim için.

Adres ve tel ;

Oruç Reis Mh. Albayrak Cad.619.Sok.No:2 Daire :1 Esenler / İSTANBUL

05458673575
05377099745 : Babamın telefon numarasıdır ulaşamazsanız bunu arayabilirsiniz. Tekrar iyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
enesiec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesiec

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-11-2015 #4
merhaba,
Bartın Üni. Grafik Tasarım mezunuyum
Corel orta
İndesin başlangıç
Photoshop başlangıç
İllüstratör orta
seviyede programları kullanabiliyorum . istanbul üsküdarda ikamet ediyorum. daha önce iş tecrübem olmadı 21 yaşındayım askerlik durumum tecilli.
Bu mesajdan alıntı yap