Grafik tasarımcı | Bornova - İzmir

İş Veren İlanları - Grafik tasarımcı | Bornova - İzmir ...

segahman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

segahman

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarımcı | Bornova

Program/Seviye: Illustrator veya Corel Draw (mutlaka olmalı)
Photoshop (mutlaka olmalı)
Lightroom (tercih sebebi)
Indesign (tercih sebebi)

Ayrıca wordpress editleyebilen arkadaşlar da başvurabilir. Ayrı bir pozisyon açabiliriz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar kendi işyerimde tasarımları kendim yapıyorum fakat artık yetişemiyorum. İlgilenmem gereken farklı işler var. işyerimizi büyütme aşamasında işlerimin büyük çoğunluğunu devredebileceğim, aynı dili konuşabileceğimiz çalışma arkadaşları arıyorum.

Bornova - Bayraklı çevresinde veya ulaşım konusunda sıkıntısı olmayan arkadaşlar tercih sebebidir.

E-posta:

Telefon: 0506 285 72 13
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik tasarımcı | Bornova - İzmirGrafik tasarımcı | Bornova - İzmirGrafik tasarımcı | Bornova - İzmirGrafik tasarımcı | Bornova - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
segahman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

segahman

Grafiker / İzmir

Alt 05-09-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap