Grafik tasarımcı iş ilanı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafik tasarımcı iş ilanı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. Grafik tasarımcı iş ilanı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Freehand - İllustrator - Photoshop İş deneyimi ve içeriği: Halen Tekstil Etiketleri İmalat Eden ...

bora bekar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Grafik tasarımcı iş ilanı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand - İllustrator - Photoshop

İş deneyimi ve içeriği: Halen Tekstil Etiketleri İmalat Eden bir firmada grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım.
Kişisel sebeplerden ötürü iş arıyorum. İliginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: İstenildiği takdirde örnek çalışmalarımdan gösterebilirim.

İşle ilgili açıklama: Tasarımdan imalata kadar olan tüm süreçleri gerçekleştirmekteyiz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik tasarımcı iş ilanı - İstanbulGrafik tasarımcı iş ilanı - İstanbulGrafik tasarımcı iş ilanı - İstanbulGrafik tasarımcı iş ilanı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bora bekar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2013 #3
etiket üretimi yapan firmalara grafiker olarak iş başvurusunda bulunmak istiyorum
karton etiket, dokuma etiket, jakron ve vinleks etiketler, deri etiketler, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, dosya cepli dosya, katalog, broşür tarımları v.s. çalışmaları yürütebilmekteyim. tararımdan baskıya. *********