Grafik Tasarımcı İstanbul - Full Time (Örnek Çalışmalar İçeride) - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafik Tasarımcı İstanbul - Full Time (Örnek Çalışmalar İçeride) - İstanbul ...

Z_KAYNAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Z_KAYNAK

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcı İstanbul - Full Time (Örnek Çalışmalar İçeride)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:

İş deneyimi ve içeriği:
Arak Medya Ajans
Liva Dijital Baskı Merkezi
Gelişim Dijital Baskı Merkezi
Birey Dershanesi
Anadolu Haber Gazetesi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

[center]

İşle ilgili açıklama: İstanbul bahçelievler'de oturuyorum. Temiz, düzenli, sağlam bir firmada çalışmak istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarımcı İstanbul - Full Time (Örnek Çalışmalar İçeride) - İstanbul - Grafik Tasarımcı İstanbul - Full Time (Örnek Çalışmalar İçeride) - İstanbul ya da Grafik Tasarımcı İstanbul - Full Time (Örnek Çalışmalar İçeride) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarımcı İstanbul - Full Time (Örnek Çalışmalar İçeride) - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Z_KAYNAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Z_KAYNAK

Grafiker / İstanbul

Tecrübeli Grafik Tasarımcı ( Portfolyom İçeride ) / Avrupa Yakası - İstanbul

Alt 15-09-2012 #3
İst. Avr - Tecrübeli Grafik Tasarımcı ( Portfolyom İçeride )

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop - İyi
Adobe Illustrator - İyi
Adobe InDesign - İyi
Macromedia Freehand - İyi
Corel Draw - İyi
QuarkXPress - İyi

İş deneyimi ve içeriği: Liva Dijital Baskı Merkezi
Best Dijital Baskı Merkezi
Gelişim Dijital Baskı Merkezi
Birey Dersaneleri Genel Merkez
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Yeni Kayseri Gazetesi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Meslek hayatı boyunca birçok tasarımın altına imza atmış tecrübeli bir grafik tasarımcıyım. Hem matbaa hem de dijital baskı sektörünü bilirim. İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler'de ikamet ediyorum.

Ben kesinlikle biraz şımarık tasarımcılardan biriyim. Belki kötü bir özellik olabilir kabul de ediyorum fakat böyleyim işte. Mesleğimi en iyi şekilde yapmak için çaba sarf ederim ancak mesleğimden başka HİÇ BİRŞEY yapmam. Sadece grafik tasarımcıyım o kadar ne web tasarımdan anlarım ne baskı makineleri vs. kullanmaktan.

Ücret beklentim 1000 - 1200 TL gibi bedellerin üzerinde olduğundan aklınızda bu gibi bir ücret varsa üzülerek kabul etmeyeceğimi şimdiden söylemek isterim.

İş yerinden beklentim Maaş - Yol - Yemek - Sigorta olacaktır. Bunlardan birisini vermiyorsanız benim için nefesinizi yormayın lütfen.

E-posta:

Telefon: 0507 606 28 06
Bu mesajdan alıntı yap
cagdaskaramurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagdaskaramurat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-11-2012 #4
Merhaba. Joy Dijital Baskı ve Reklam olarak Beylikdüzünde faaliyet göstermekte olan firmamiz icin, agirlikli olarak kartvizit, brosur, el ilani, billboard, bina ve arac giydirme, web tasarim alanlarinda tecrubeli bir Grafiker aramaktayiz. Calismalarinizi iceren bir maili tarafimiza ulastirmaniz durumda degerlendirme yapip sizinle irtibata gececegiz.

555 361 7277
Bu mesajdan alıntı yap