Grafik tasarımcı konumunda iş arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafik tasarımcı konumunda iş arıyorum. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik tasarımcı konumunda iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Microsoft Office çok iyi Adobe illistrator: Çok iyi Freehand: Çok iyi Photoshop: Çok iyi In ...

MG03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MG03

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarımcı konumunda iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
  • Microsoft Office çok iyi
  • Adobe illistrator: Çok iyi
  • Freehand: Çok iyi
  • Photoshop: Çok iyi
  • In desighn: Çok iyi
  • Corel: Orta

İş deneyimi ve içeriği: 03/11/1992 yılında İstanbul’da doğdum. Liseyi Kartal Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde okudum. Üniversiteyi İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bilişim Meslek Yüksek okulunun İletişim Fakültesi Basım ve yayın programcılığı bölümünü bitirdim. Daha sonra Kanada’da bir dil okulu olan İnternational Language Academy of Canada’ da dil eğitimi aldım ve 3 ay sonunda high intermediate 2 düzeyinde bitirdim. 2013 Aralık’ ta Türkiye’ye geri döndüm. Okulum devam ederken de çalıştığım süre zarfıyla beraber toplamda 2,5 sene tecrübem var. Ajans, matbaa, medya kuruluşlarında çalıştım. Matbaa hesaplama ve Grafik Tasarım üzerine eğitim aldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0543 832 93 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik tasarımcı konumunda iş arıyorum. - İstanbulGrafik tasarımcı konumunda iş arıyorum. - İstanbulGrafik tasarımcı konumunda iş arıyorum. - İstanbulGrafik tasarımcı konumunda iş arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap