Grafik Tasarımcı - Malatya

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarımcı - Malatya ...

mandrake44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mandrake44

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan geçersizdir.
Grafik Tasarımcı

Aranan Şehir: Malatya

Program/Seviye: Corel Draw : Uzman
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: Orta
Macromedia Freehand: Orta
QuarkXPress: Orta

İş deneyimi ve içeriği: 5 Yıldır Bu Sektörede Çalışıyorum... 2 Sene İst. Anlaşmalı Matbaada Çalıştım... 2 Senede Malatayada Bir Rekalam Ajansında Çalıştım... Kısa Bir Süre Muğlada Yerel Bir Gazetede Sayfa Editörlüğü Yaptım...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Takım Çalışması ve Saygı Çerçevesi İçinde Kendimi Göstere Bileceğim Daha İyi İşlere İmza Atabileceğim Bir Firmayla Çalışmak İstiyorum...
Lütfen Ciddi Firmalar Arasın...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarımcı - MalatyaGrafik Tasarımcı - MalatyaGrafik Tasarımcı - MalatyaGrafik Tasarımcı - Malatya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mandrake44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mandrake44

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2013 #3
ilan geçersizdir.