Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop : İyi Derecede Illustrator : İyi Derecede İndesing : İyi Derecede Flash : Orta ...

brkoztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop : İyi Derecede
Illustrator : İyi Derecede
İndesing : İyi Derecede
Flash : Orta Derecede
Dreamwear : Orta Derecede

İş deneyimi ve içeriği: Kilowatt ajans, ceyt ajans, line sanat, birkareklam vb yerlerde grafik tasarımcı olarak çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Tnt Ekspress, Hisar, Güneş Sigorta gibi büyük firmaların dergi, insert, donkart, afiş, mağaza giydirmeleri işlerini yaptım.

İşle ilgili açıklama: Bilgi adam teknolojileri web tasarım&grafik tasarım üstün başarı mezunuyum iki yıldır sektörde freelance ve tam zamanlı olarak çalışmaktayım.

Reklam Ajansı olması tercihimdir.

E-posta:

Telefon: 0537 958 98 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - İstanbul - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - İstanbul ya da Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - İstanbul | Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ebril isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebril

Webmaster / İstanbul

Alt 03-07-2010 #3
adresinie cv'nizi gönderirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
sarzinyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarzinyo

Grafiker / İstanbul

iş ilanı

Alt 24-11-2010 #4
deneyimli reklam ajansında tam zamanlı çalışmak ve kendinizi geliştirmek isterseniz adresine yaşınız,telefon numaranız ve ikamet ettiğiniz semti yollarsanız sizinle irtibata geçebiliriz.iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
ayatcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayatcan

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #5
İletişim bilgilerinizi veya cv nizi bekliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
osmandinleyici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandinleyici

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2011 #6
adresine cv nizi yollarmısınız
Bu mesajdan alıntı yap

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2011 #7
mail adreslerinize cvmi gönderdim ilginiz için teşekkürler iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2011 #8
Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop : uzman
Illustrator : uzman
İndesing : uzman
frehand : iyi derecede
Flash : Orta Derecede
Dreamwear : Orta Derecede

İş deneyimi ve içeriği: Kilowatt ajans, ceyt ajans, line sanat, rai medya yayıncılık, birkareklam vb yerlerde grafik tasarımcı olarak çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Tnt Ekspress, Hisar, Güneş Sigorta gibi büyük firmaların dergi, insert, donkart, afiş, mağaza giydirmeleri, altunizade dergisi, diversity katolog çalışmaları ve birçok firmanın kurum kimlik çalışmalarını yaptım.

İşle ilgili açıklama: Bilgi adam teknolojileri web tasarım&grafik tasarım üstün başarı mezunuyum iki yıldır sektörde freelance ve tam zamanlı olarak çalışmaktayım,aynı zamanda okumaktayım.

E-posta:

Telefon: 0537 958 98 14
Bu mesajdan alıntı yap