Grafik Tasarımcı ve Metin yazarı (ANKARA)

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarımcı ve Metin yazarı (ANKARA) Sponsorlu Bağlantılar [color=red]Grafik Tasarımcı[/color] Konusunda en az 2 yıl deneyimli, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve MAC kullanan Grafik Tasarımcılar aranıyor. [color=red]Metin Yazarı[/color] Konusunda en az 2 yıl deneyimli, tercihen ...

Alt 07-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[color=red]Grafik Tasarımcı[/color]

Konusunda en az 2 yıl deneyimli, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve MAC kullanan Grafik Tasarımcılar aranıyor.

[color=red]Metin Yazarı[/color]

Konusunda en az 2 yıl deneyimli, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Metin yazarları aranıyor.

Ankara'da ikamet eden adayların başvurması rica olunur.

Akare Ajans
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bernagrf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bernagrf

Grafiker / Ankara

grafik

Alt 19-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gazi üniversitesi grafik öğretmenliği mezunuyum.Photoshop, Corel, Freehand ,İllüstratör,İndesing, programlarına hakimim.3 Ay ajans denyimim var sadece bu konuda kendimi geliştirmek tecrübe kazanmak istemekteyim. Berna taşçı
Alt 07-03-2008 #3
Halen Aranmaktadır
bluecrab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluecrab

Grafiker / Ankara

Alt 13-05-2008 #4
erciyes üniversitesi ( grafik bölümü ) m.y.o mezunuyum. Kendimi yetiştirebileceğim bir iş arıyorum deneyim kazanmak istiiyorum ilgilenirseniz mail yolu ile görüşebiliriz.

Tags
grafik tasarimci, metin yazari ankara