grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbul ...

grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbul
yenerbektas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerbektas(25)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: oncelıkle merhaba grafık tasarım cocuklugumun hayalıydı bı sekılde gerceklestırdım nasıl gerceklestırdın dıye soruyor olmalısınız suan grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbul o zaman cvp ı verıyorum okuluna gıtmek unıverstesını okumak cok ıstedım ama olmadı bende kurs tan ele alsam bu işi nasıl olur dıyerek kendımı sorguladım ve 8 aylık kurs egıtımı aldım ve hayalımı gerceklestırdım kreatıf dusunce yapısına sahıp bır bıreyım grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbul
program sevıyeleri:
corel: iyi
pht: iyi
ındesıng: temel egitim kadar
illustrator: orta
daha cok corel ve phts. agırlık verdım calıstıgım donemlerde oyuzden agırlıgım bu yondedır. Baslanılan ıs yerınde sadece tasarıma ayak uydurup o iş yurutmek ıstıyorum dıger geriye kalan baskı asaması takıp aramak sormak yonlendırmek gıtmek konusmak bana gore degıl . Bılırsınız kı grafık tasarımcı aynı anda bırden fazla dusunce yapısına sahıptır oyuzden sadece tasarımla alakalı bölgeyı secıyorum

İş deneyimi ve içeriği: magenta reklam ajansı 10.02.2015-cıkıs: 15.03.2016
sanıca ısı boru-fatınoglu holdıng gırıs: 20.03.2016- cıkıs: 24.08.2016 fatınoglu holdıng benım ıcın bır basamaktı cıkıs nedenım ıse burda cesıtlı tasarımlar yerıne sırket bunyesınde olusan teknık cızımler ve basıt ısler dahılınde bana verılen iş olaylarıydı dıger taraftan şirket bunyesının bırden fazla grafık tasarımcıya ıhtıyac duymadıgını anlayıp temız ve ıctenlıkle benı ısten cıkarmaları oldu. dedıgım gıbı fatınoglu holdıng benım ıcın bır basamaktı hakkını yıyemem mudurlerımın cok sey ogrettıler bu kısa surede…. grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbul
askerlık durumum tecıllı dır 2019 a kadar

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0507 090 85 25
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbulgrafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbulgrafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbulgrafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
pnrmhsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pnrmhsn

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2016 #3
nerede ikamet ediyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap
EAE AYDINLATMA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EAE AYDINLATMA

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2016 #4
Merhaba, adresine CV'nizi iletmenizi rica ederim.

İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-05-2016 #5
Merhaba, adresine CV'nizi iletmenizi rica ederim.

İyi günler.

taaa 88-89 larda floresan armatür montajında ve kanal buat montajında çalışmıştık davutpaşada çatı katında yemek yerdik üzüm hoşafı bulgur pilavı gibi askeriye yemekleri çıkardı grafık tasarımcı yahut grafık tasarım yardımcısı olarak konuyu baslatıyorum - İstanbul
koordinat ölçme sistemlerine bizi almamışlardı bizde bıraktık....
Bu mesajdan alıntı yap
yenerbektas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerbektas(25)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2016 #6
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap