Grafik Tasarımcılar Arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarımcılar Arıyoruz - Türkiye Geneli ...

ademsalcioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademsalcioglu

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcılar Arıyoruz

Program/Seviye: Fulltime - Parttime ve Freelancer olarak çalışacağımız Grafiker ve Grafik Tasarımcılar arıyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Gelişmekte olan ajansımıza yeni bir güç katacak, modern grafik tasarım anlayışını özümsemiş, alanında eğitimli ve tecrübeli, web tasarım konusunda bilgili (yazılım değil tasarım), özellikle Illustrator ve Indesign kullanan arkadaşlar, cv lerini lütfen e-posta adresine ulaştırsın.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarımcılar Arıyoruz - Türkiye GeneliGrafik Tasarımcılar Arıyoruz - Türkiye GeneliGrafik Tasarımcılar Arıyoruz - Türkiye GeneliGrafik Tasarımcılar Arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ademsalcioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademsalcioglu

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2014 #3
Grafik Tasarımcılar Arıyoruz

Program/Seviye: Fulltime - Parttime ve Freelancer olarak çalışacağımız Grafiker ve Grafik Tasarımcılar arıyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Gelişmekte olan ajansımıza yeni bir güç katacak, modern grafik tasarım anlayışını özümsemiş, alanında eğitimli ve tecrübeli, web tasarım konusunda bilgili (yazılım değil tasarım), özellikle Illustrator ve Indesign kullanan arkadaşlar, cv lerini lütfen e-posta adresine ulaştırsın.

E-posta: *********
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2014 #4
Merhaba,Ben " Sedat Gül"
Freelance grafik tasarımcıyım,
profesyonel ​tasarımlar ve çalışmaları yapmaktayım​.

bu konuda çalışmak isterseniz
detayları görüşmek için bana ulaşabilirsiniz.....

REFERANSLAR www.sedatgul.com/katalog.pdf
EN SON YAPILAN ANASAYFA BANNER ÇALIŞMASI Türkiye'nin Pet Mağazası
EN SON YAPILAN WEB SİTESİ LOGOSU Sendmail | Akıllı Mailing Sistemi
WEB SAYFAM: Sedat Gül | Freelance Grafik Tasarımcı Ataşehir/İstanbul
grafibinfikir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafibinfikir

Grafiker / Çorum

Alt 19-11-2014 #5
Mrb. Fulltime - Parttime ve Freelancer iş ilanınız için başvurmak istedim 3 yıla yakın özel bir reklam firmasında grafiker olarak çalıştım 2 aydır çalışmıyorum çalışma şartlarınızı daha detaylı öğrenebilirsem ihtiyaç durumunda çalışmak istiyorum dilerseniz portfolyomu da gönderebilirim. Kolaylıklar...
krtrukiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krtrukiye

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2014 #6
Yüksek lisans öğrencisiyim zaman sıkıntısı yüzünden iş bulamıyorum ve paraya ihtiyacım var mail gönderdim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler