Grafik Tasarımcılığı 2 Yıllık

Kantin - Grafik Tasarımcılığı 2 Yıllık ...

WSun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WSun

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 20-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bulunduğum konumda 2 Yıllık Grafik Tasarımı Bölümü Var.

Ben, Muhasebe Mezunuyum. Ancak Bu Bölüm çok keyifli ve benim severek yapabileceğim alandır.
Gerçi Grafik Mezunları Alnır Sadece diyor ama..
Her neyse geçen senelere göre puan yetiyor.

Peki Size Sorayım?
->Pc Programcılığı mı?
-> Grafik Tasarımcılığı mı?
-> Yoksa Kendi Alanım mı? ( İstemeyerek )

Ve Son Olarak!
Grafik Tasarımcılığı 2 yıllık okumamı tavsiye eder misinz? iş ve geleceği ne durumdadır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkannz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkannz

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ya kendi bölümünü oku yada grafiği seviyorsan ve gerçekten istiyorsan grafik tasarımı derim ben.
Bu mesajdan alıntı yap
madchoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madchoice

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / İzmir

Alt 21-07-2011 #3
Grafik tasarım okuma. Kimse diplomana bakmaz zaten. İşi yapabiliyor musun ona bakar. Ayrıca o "grafik" bölümündeki hocalar grafik işinden pek anlamıyor. Bu bölümden mezun olup da, al şu işi yap dediğim hiç bir aday konuyu sonlandıramadı.
Bu mesajdan alıntı yap
efe2879 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efe2879(28)

Grafiker / Gaziantep

Alt 22-07-2011 #4
diplomanla ilgilenen fazla kimse olmaz ama sonucda senin için artı olur bende 2 yıllık mezunuyum pek sorulmuyo ama iş görüşmesine gittiğin zaman okudum dediğinde artı oluyo ve de büyük iş yerlerine başvurduğun da üni mezunu istiyorlar kendi bölümünden mezunsan da dah büyük artısı olur
Bu mesajdan alıntı yap
hedele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hedele

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 26-07-2011 #5
Benim fikrim bölüm ne olursa olsun istemiyorsan ,sevmiyorsan o bölümü okumakta, o işi yapmakta istemeyeceksin. Ayrıca evet belki grafik bölümünde okuyup okumadığını pek sormuyorlar ama bu meslegi severek yaptıktan sonra boşta kalıcağını sanmıyorum. Grafik tasarım çok yönlüdür. Birtek çizimle iş bitmiyor birçok alanı var iş yaptıran.Tekrar belirtmek istiyorum sevmediğin işi yapamazsın yapsanda bu sana sadece sıkıntı verir.
Bu mesajdan alıntı yap