grafik tasarımcısı arıyoruz!

Sonuçlanan İlanlar - grafik tasarımcısı arıyoruz! Sponsorlu Bağlantılar 2007 yılından bugüne Türkiye’nin doğal ve bölgesel ürünlerini, bu ürünlerin saflığına, özelliğine ve değerine yakışan bir üretim ve paketleme anlayışıyla sunmayı ilke edinen NAR, tam zamanlı çalışacak grafik ...

kerdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerdem

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2007 yılından bugüne Türkiye’nin doğal ve bölgesel ürünlerini, bu ürünlerin saflığına, özelliğine ve değerine yakışan bir üretim ve paketleme anlayışıyla sunmayı ilke edinen NAR, tam zamanlı çalışacak grafik tasarımcısı arıyor!
Çalışma konusu: Ambalaj, etiket, afiş, poster, broşür için grafik tasarımı.
Adayların,

- Grafik tasarım bölümü mezunu olması,
- En az 2 yıl aktif çalışma deneyimi olması,
- Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, FreeHand ve CorelDraw programlarını ileri düzeyde kullanabilmesi beklenmektedir.

Başvuru için CV ve en fazla 5 adet örnek çalışmanın ********* adresine gönderilmesi rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skacir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skacir

Sanat Yn. / Kastamonu

Alt 22-11-2010 #3
mail adresinize cv gonderilmiştir.

Bilginize.....
freetasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freetasarim

Grafiker / İzmir

Alt 26-11-2010 #4
mail adresinize cv attım.freelance