Grafik Tasarımcıyım (7 Yıllık) İş arıyorum - İzmir

İş Arayan İlanları - Grafik Tasarımcıyım (7 Yıllık) İş arıyorum - İzmir ...

oznyksl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oznyksl

Grafiker / İzmir

Alt 05-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcıyım (7 Yıllık) İş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Adobe Photoshop - Çok İyi
Adobe Illustrator - Çok İyi
Corel Draw, - Çok iyi
Office Programları - Çok İyi
Adobe Premiere - orta
Adobe After Effects - orta

SERTİFİKALAR

Bilim Eğitim Merkezi : Adobe Grafik Tasarım Sertifikası
Bilişim Eğitim Merkezi : 3d Studio Max
Özgün Eğitim : Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası

İş deneyimi ve içeriği: MALTEPE İMAGE REKLAM
2009 - 2012

Maltepe İmage Reklamda baskı operatörü olarak girmiş olduğum reklamcılık sektöründe Roland Baskes, Gandinnovations 24, Gandi 12, LIYU Maxima Challenger, Troyjet, HP Seiko h-74s iç mekan Kodak Encad,Plutter makinelerini kullandım.Aynı firmada grafiker olarak devam ettim. Açık hava reklamcılığında ve tasarım konusunda önde gelen kurumsal firmalar ile çalışmış bulunmaktayım. ( BOYNER HOLDİNG, ECZACIBAŞI, CAMPER, DAMAT, TOMMY HILFIGER, LEE, JOKER OYUNCAKCILIK, GUSTO, MAVİ, LACOSTE, VS ) Kursa giderek Adobe Photoshop-Corel Draw-Freehand-Adobe Aİ-İndesing-Quark ile ilgili Adobe uzman sertifikasına sahibim. Aynı zaman orta seviyede Autocad, 3d Studio Max kullanıyor ve bunlarlada ilgili sertifikaya sahip olmakla beraber Office Programlarını da orta seviyede kullanmaktayım

İSTANBUL DENİZ REKLAM
2012-2013

Deniz Dp Reklam, 3 ortak kurmuş olduğumuz reklam şirketidir. Ortaklığım devam etmekle beraber, Şirket işleyişine devam etmektedir.

ALİAĞA ARAY REKLAM
2013-2014

Aliağa`da faaliyet göstermekte olan firma`da Roland Baskes marka baskı makinesi bulunmaktadır, tüpraş pektim gibi kurumsal firmaların yanı sıra civardaki tüm gemi söküm tesisleri ile çalışmaktadır, kartvizit, broşür,katalog, ticaret odası aylık gazetesi,dijital baskı, tabela, kutu harf ve reklam adına akla gelebilecek her şey burada yapılmaktadır,

Kdz. Ereğli Çakıroğlu Reklam – Matbaa
2015-2016

Çakıroğlu Reklam Ereğli İlçesinin en büyük reklamcısıdır. Matbaa ve açık hava reklamcılığı üzerinde faaliyet göstermektedir. Üniversite okuduğum dönemde 1 sene gündüz burada gece 2. Öğretim olduğumdan dolayı okulda geçirdim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul - İzmir ve Zonguldak olmak üzere açık hava ve matbaa üzerine çalışan firmalar ile çalışmış bulunmaktayım. İşten ayrılma sebeplerim genellikle düzensiz maaş alamama yada hiç alamamamdan dolayıdır. Emeğimi hakkıyla düzenli olarak alabileceğim tertipli düzenli disiplinli çalışma ortamı kasıntı olmayan herkesin işini bildiği ve işini yaptığı bir ortamda iş aramaktayım. Şu an çalışmaktayım fakat yine düzensiz maaş dan dolayı ayrılmayı düşünüyorum. Örnek çalışmalar gönderebilirim.

E-posta:

Telefon: 0543 418 73 43
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Tasarımcıyım (7 Yıllık) İş arıyorum - İzmirGrafik Tasarımcıyım (7 Yıllık) İş arıyorum - İzmirGrafik Tasarımcıyım (7 Yıllık) İş arıyorum - İzmirGrafik Tasarımcıyım (7 Yıllık) İş arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ajansgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansgun

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2016 #3
portföylerinden çalışmalaRI MAİL ATABİLİRMİSİN

Bu mesajdan alıntı yap