Grafik Tasarımcıyım İş Ariyorum - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarımcıyım İş Ariyorum - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarımcıyım İş Ariyorum Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Illustrator (Çok İyi), Adobe Photoshop (Çok İyi), Adobe İndesign (İyi), Macromedie Freehand (Çok İyi) İş ...

levooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levooo

Sanat Yn. / İzmir

Alt 17-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcıyım İş Ariyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Adobe Illustrator (Çok İyi), Adobe Photoshop (Çok İyi), Adobe İndesign (İyi), Macromedie Freehand (Çok İyi)

İş deneyimi ve içeriği: Toplam tecrübe: 7 yıl. ;(2005-2012)

Ayrıntılı referans bilgisi verebilirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: İstendiği taktirde portföy gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Kurumsal bir firmada, iyi bir çalışma ortamında grafik tasarım pozisyonunda iş arıyorum.

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarımcıyım  İş Ariyorum - İzmirGrafik Tasarımcıyım  İş Ariyorum - İzmirGrafik Tasarımcıyım  İş Ariyorum - İzmirGrafik Tasarımcıyım  İş Ariyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..