Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - Konya

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - Konya Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum Şehir: Balıkesir Aranan Şehir: Konya Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Profesyonel: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw, Adobe Indesign Orta: Adobe Dreamweaver, Macromedia Freehand İş deneyimi ve ...

serk002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serk002

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 05-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum

Aranan Şehir: Konya

Program/Seviye: Profesyonel:
Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw, Adobe Indesign
Orta:
Adobe Dreamweaver, Macromedia Freehand

İş deneyimi ve içeriği: 2 sene ajans deneyimim var.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Medyasoft Web ve Grafik Tasarımı Sertifikası
Gazete Tasarım Günleri +1T Katılım Sertifikası

İstenildiği takdirde portfolyo gönderebilirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - Konya - Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - Konya ya da Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - Konya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum - Konya İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..