Grafik tasarımı konusunda staj veya çalışan olmak istiyorum - Eskişehir

Staj Yeri Arayanlar - Grafik tasarımı konusunda staj veya çalışan olmak istiyorum - Eskişehir Sponsorlu Bağlantılar Grafik tasarımı konusunda staj veya çalışan olmak istiyorum Şehir: Eskişehir Aranan Şehir: Eskişehir Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Anadolu üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: 6 ...

Elifgnylr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elifgnylr

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 17-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarımı konusunda staj veya çalışan olmak istiyorum

Aranan Şehir: Eskişehir

Okulunuz: Anadolu üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 6 aylık gittiğim bir grafik tasarımı kursunda Photoshop / Indesing / Illustrator dersleri aldim. Daha bu yolda cok yeniyim. O yuzden eskisehirde cesitli reklam ajanslarinda veya dijital baski alan yerlerde bu programlarimi gelistirmek ve pişmek istiyorum. Ilgilenenler bana mail atabilirler

E-posta:

Telefon: 0543 810 31 26
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik tasarımı konusunda staj veya çalışan olmak istiyorum - EskişehirGrafik tasarımı konusunda staj veya çalışan olmak istiyorum - EskişehirGrafik tasarımı konusunda staj veya çalışan olmak istiyorum - EskişehirGrafik tasarımı konusunda staj veya çalışan olmak istiyorum - Eskişehir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap