Grafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Grafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbul ...

96Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

96Design

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Ataşehir İbrahim Müteferrika Anadolu TEML

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

Grafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbulGrafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbulGrafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbul
Grafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbulGrafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbulGrafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbul

İşle ilgili açıklama: Adım Mehmet Budak ,lise 3 Grafik Tasarım öğrencisiyim, lise 4 için staj yeri arıyorum. Avrupa, Anadolu farketmez İstanbul içi her yere gidebilirim.

Staj yerinde elimden geldikçe iyi işler çıkarmak ve kendimi geliştirmek istiyorum, şu anda da freelance olarak iş yapıyorum.

Program/Seviye: Üst düzey Photoshop , üst/orta düzey İllustrator , orta düzey Indesign

E-posta:

Telefon: 0534 989 92 34
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbulGrafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbulGrafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbulGrafik Tasarımı Üzerine Staj Yeri Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap