Grafik tasarımı, web sayfası ve dizgi işi arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Grafik tasarımı, web sayfası ve dizgi işi arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Sıradışıanaliz yayınları SBS 8.sınıf matematik SBS 8.sınıf türkçe SBS 8.sınıf sosyal YGS coğrafya YGS türkçe LYS kimya kitaplarının tüm grafik-dizgi işleri ayrıca aynı yayınevinin web sayfası ve birçok ...

medevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medevil

Grafiker / Ankara

Alt 28-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sıradışıanaliz yayınları
SBS 8.sınıf matematik
SBS 8.sınıf türkçe
SBS 8.sınıf sosyal
YGS coğrafya
YGS türkçe
LYS kimya
kitaplarının tüm grafik-dizgi işleri
ayrıca aynı yayınevinin web sayfası ve birçok web sayfası tasarımı olmak üzere 4 yıllık tecrübem bulunmakta

Evde dizgi ve tasarım işleri yapmaktayım.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafik tasarımı, web sayfası ve dizgi işi arıyorum veya Grafik tasarımı, web sayfası ve dizgi işi arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..