Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum - İzmir ...

zerotaylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zerotaylan

Grafiker / İzmir

Alt 12-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum- İZMİR

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz: Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: grafik tasarımı, web sitesi tasarımı konusunda kendimi iş alanında geliştireceğim bir yer arıyorum. Photoshop kullanmayı orta seviyede biliyorum. Kendimi reklam, grafik, ajans sektöründe geliştirmek için stajer gibi çalışabileceğim, mesai saatlerine ve çalışma düzenine uyacağım, herhangi bir maddi beklentim olmadan, öğrenme amaçlı çalışmak istediğim bir yer arıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum - İzmir - Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum - İzmir ya da Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum - İzmir | Grafik tasarımı yetiştirilmek üzere staj-iş arıyorum - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-06-2011 #3
Mail attım ilgileniyorsanız görüşelim.

Av Tutkusu dergisi
zerotaylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zerotaylan

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2011 #4
İlanın geçerliliği bitmiştir.