Grafik Tasarımlarınız ve Fotoğraf İşleriniz için Tecrübeli Grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarımlarınız ve Fotoğraf İşleriniz için Tecrübeli Grafiker - Türkiye Geneli ...

Grafik Tasarımlarınız ve Fotoğraf İşleriniz için Tecrübeli Grafiker - Türkiye Geneli
grafikermc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikermc(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımlarınız ve Fotoğraf İşleriniz için Tecrübeli Grafiker

Program/Seviye: Photosohop - Çok İyi
Illustrator - Çok İyi
Indesign - İyi
Lightroom - Çok İyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,

Yıllardır grafikerlik ve fotoğrafçılık yapmaktayım. Üniversitelerde bu bölümlerin eğitimlerini almış birisiyim. Kendim bir firmaya bağlı olarak çalışmaktayım lakin freelance olarak da işler yapmak istemekteyim. İlgilenen kişilerin bana ulaşmalarını rica ederim. Kendileri isterlerse CV mi ve portfolyo mu paylaşabilirim.

İyi günler dilerim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Tasarımlarınız ve Fotoğraf İşleriniz için Tecrübeli Grafiker - Türkiye GeneliGrafik Tasarımlarınız ve Fotoğraf İşleriniz için Tecrübeli Grafiker - Türkiye GeneliGrafik Tasarımlarınız ve Fotoğraf İşleriniz için Tecrübeli Grafiker - Türkiye GeneliGrafik Tasarımlarınız ve Fotoğraf İşleriniz için Tecrübeli Grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafikermc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikermc(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2015 #3
İlan günceldir.