Grafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Grafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Kişise web sitemden bazı çalışmalarımı görebilirsiniz. İşle ilgili açıklama: Katalog/Dijital Katalog, Mekanizmalı ...

Grafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım - Türkiye Geneli
tio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tio

Grafiker / Ankara

Alt 28-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Kişise web sitemden bazı çalışmalarımı görebilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Katalog/Dijital Katalog, Mekanizmalı Klasör, Cepli Dosya, Broşür, Kurumsal Kimlik (Logo Tasarımı, kartvizit, zarf, antetli kağıt vb..), Medya İlan Tasarımaları, 2D/3D çizimler, Web Tasarım.

E-posta:

Telefon: Sadece ilk iletişimimiz için e-mail gönderin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım - Türkiye GeneliGrafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım - Türkiye GeneliGrafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım - Türkiye GeneliGrafik Tasarımlarınızı 10 yıllık tecrübemle profesyonelce yaparım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap