Grafik üzerinde staj yapabiliceğim yer arıyorum(İstanbul)

Sonuçlanan İlanlar - Grafik üzerinde staj yapabiliceğim yer arıyorum(İstanbul) ...

JemhoLie* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JemhoLie*

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul anadolu yakasında oturuyorum,hafta sonları açıktan grafik tasarım ve fotoğrafcılık okuyorum lise 2deyim daha.18 yasındayım,biraz photoshop deneyimim var bu isi öğrenmek ve bu is üzerinde calısmak istiyorum ilginize simdiden tesekkür ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafik üzerinde staj yapabiliceğim yer arıyorum(İstanbul) veya Grafik üzerinde staj yapabiliceğim yer arıyorum(İstanbul)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

JPMEDYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JPMEDYA

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-11-2009 #3
iletişim bilgilerinizi özel mesaj olarak atabilirmisiniz acaba..

JemhoLie*

Dosya22

Yetiştirilmek üzere iş arıyorum [ İstanbul ] Herkezden Düsüğümdür eminim

Alt 29-09-2010 #4
Adım Cem Yasım 19 Pendik'te ikamet ediyorum.

Hafta sonu eğitim görüyorum,Maltepe'de Açık Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümü okuyorum 11. sınıftayım daha bu
hafta derslere basladık .Dürüst olmak gerekirse photoshop hakkında cok bilgim yok , daha bu sene baslıyacağız photoshop eğitimi görmeye
ben çok ama çok gelistirmek istiyorum seneye stajımda var , istiyorumki güzel ortamı olan güzel bir yer bulayım ve azimli güzel bir sekilde ilerde yapıcağım mesleği profesyoneller esliginde nasıl icra ediceğimi öğreneyim ve paramı kazanayım.Seneye stajımıda yapmıs olurum sizinle hatta daha ilerisini kendimde görüyorum . Ben kendimde bu azmi güveni görüyorum gerisini sizin değerli düsüncelerinize bırakıyorum.Eğer daha çok bilgi almak isterseniz mesaj yazın yada özel mesaj gönderin ben özgeçmisimide yollayayım. Hayırlı günler & İyi forumlar

JemhoLie*

Alt 29-09-2010 #5
İlanın geçerliliği bitmiştir.