grafik üzerine iş arıyorum İzmir

Freelancer İş Arayanlar - grafik üzerine iş arıyorum İzmir ...

nuriya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuriya

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer veya tam zamanlı olarak çalışabilecegim bir iş aramaktayım.logo tasarım,web sayfa tasarım,dekupe,kartvizit,gift animasyon ve grafik tasarım konularında kendime güveniyorum.kullandığım programlar fireworks,adobe flash,dreamweaver.ayrıca rusca yı ana dilim gibi yazıp konuşmaktayım orta seviyede ingilizce bilgim de mevcuttur.acil bir iş aramaktayım.iletişim için;
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları grafik üzerine iş arıyorum İzmir veya grafik üzerine iş arıyorum İzmirsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
turhanakay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turhanakay

Matbaacı / İzmir

Alt 27-07-2010 #3
slm
izmir bornovada matbaam var web konusunda iyi iseniz bazı web siteleri siparişlerimizi size free çalışma olarak verebiliriz bu konuda çalışmak isterseniz
555-678 97 78
Turhan Akay
Bu mesajdan alıntı yap
nuriya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuriya

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 09-12-2010 #4
Freelancer veya tam zamanlı (özellikle 08.-17.30)olarak çalışabilecegim bir iş aramaktayım.logo tasarım,web sayfa tasarım,dekupe,kartvizit,gift animasyon ve grafik tasarım konularında kendime güveniyorum.kullandığım programlar fireworks,adobe flash,dreamweaver.ayrıca rusca yı ana dilim gibi yazıp konuşmaktayım orta seviyede ingilizce bilgim de mevcuttur..iletişim için;
.
Bu mesajdan alıntı yap
neuasli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neuasli

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-12-2010 #5
Merhaba, ilanınız güncel ise lütfen bizimle iletişim kurunuz. Tel: 0.232.4863609 veya
Bu mesajdan alıntı yap
olusumreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olusumreklam

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-02-2011 #6
merhaba iletişime gecerseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Kanyon Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kanyon Design

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-01-2013 #7
cv ve portfolyo yollarsanız değerlendirilecektir