Grafik ve kitap resimleme - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Grafik ve kitap resimleme - Türkiye Geneli ...

sibege isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibege

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik ve kitap resimleme

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Güzel Sanatlar mezunu profesyonelce kitap resimleme yapan 4 kişilik ekibiz. Çocuk hikaye kitabı resimleme , karakter tasarımı, kitap kapağı tasarımı, katalog tasarımı, istediğiniz her alanda gerçekçi yada karikatürize edilmiş ilüstrasyonlarnızı yapıyoruz. Tüm matbaa işleri ve grafik tasarım konusunda 1984'den beri çalışıyoruz.
ulaşmak için maile mesaj atabilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik ve kitap resimleme - Türkiye GeneliGrafik ve kitap resimleme - Türkiye GeneliGrafik ve kitap resimleme - Türkiye GeneliGrafik ve kitap resimleme - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap