Grafik ve Muhasabeden anlayan Eleman - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafik ve Muhasabeden anlayan Eleman - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafik ve Muhasabeden anlayan Eleman Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Tekstil ...

CrossWind isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CrossWind

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik ve Muhasabeden anlayan Eleman

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tekstil aksesuar firmamızda hem muhasabe hem de aksesuar çiziminde deneyimli grafiker aranıyor.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik ve Muhasabeden anlayan Eleman - Türkiye Geneli - Grafik ve Muhasabeden anlayan Eleman - Türkiye Geneli ya da Grafik ve Muhasabeden anlayan Eleman - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik ve Muhasabeden anlayan Eleman - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #3
Şaka mı bu pardon?
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #4
Bu ilanı heryerde yayınlayacağım grafikerlik ne hale geldi. Yada sizin aradığınız grafiker değil.
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #5
bu yüzden türkiyede grafikerlik saygı gören bi meslek değil...

- Bu Çizim Zaman Alır.
+ Ne Olcakkki 2 Çizim Yapıver.
-Buyur Sen Yap.
+Höm !

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #6
Bu birazda eğitimsiz grafikerlerin ve eğitimli olup ödün verenlerin suçu değilmi yani hepimizin suçu çünkü grafikerlerde dayanışma diye bişey yok. Bi iş yerine giren grafiker kendisinden önce çalışanı yerin dibine sokarsa, bir meslektaşının yaptığı işi yerin dibine sokarsa, başka bir meslektaşıyla oturup sorunlarını konuşacak bir platform oluşturmassa iş verene ben güçsüzüm mesajı oluşturursa, daha beteri olması an meselesi.
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 29-08-2012 #7
Teşekkür ederim reborn işte söylenecek tek kelime buydu DAYANIŞMA Grafik tasarımcılar arasında dayanışma diye birşey yok bu olmadığı için bu meslek yerlerde sürünüyor ve fiyatlar da kırılıyor ve saçma sapan tasarımlar ortaya çıkıyor, ama ne yazıkki daha geçen gün buna benzer bir ilana cevap verince bircok arkadaşımız karşı çıktı

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #8
Teşekkür ederim reborn işte söylenecek tek kelime buydu DAYANIŞMA Grafik tasarımcılar arasında dayanışma diye birşey yok bu olmadığı için bu meslek yerlerde sürünüyor ve fiyatlar da kırılıyor ve saçma sapan tasarımlar ortaya çıkıyor, ama ne yazıkki daha geçen gün buna benzer bir ilana cevap verince bircok arkadaşımız karşı çıktı
Bright biz ne yaparsak kendimize yapıyoruz. İşimiz hep keşkelere kalmış ve icraat konusunda dertleşmeden başka yaptığımız ne var. Bir Dernek şart ve acilen şart
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 29-08-2012 #9
Hezarfen mesajını aldım ancak sana mesaj gönderemiyorum malum özel mesaj gönderme sıkıtınsı istersen bana msn adresini gönder ordan devam ederiz

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #10
Hezarfen mesajını aldım ancak sana mesaj gönderemiyorum malum özel mesaj gönderme sıkıtınsı istersen bana msn adresini gönder ordan devam ederiz
Bright bu mesajları hazerfen göndermiyor aracılık yapıyor. Mesajı ben gönderdim Reborn mail adresi burda yazamıyosun diye biliyorum mustafa1673(a)hotmail.com
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları