grafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık Lütfennnn yardımcı olunnn

Kantin - grafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık Lütfennnn yardımcı olunnn ...

grafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık Lütfennnn yardımcı olunnn
ewo06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewo06

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya23

Alt 31-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm arkadaşlar..

ben bu sene liseyi bitirdim ve össde başarılı olamadım..şmdide grafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık

özel yetenk sınawı için kursa gidicem ama ankarada nerelerde kurslar war hiç bir bilgim yok kötü bi yerede gitmek istemiorm beni kzanadırabilcek bi kurs arıorm..aranızda bilen wrmı acaba ???

ya bide sınawı geçmk çkmu zor bide bunun kursuna gtces kurs parasıda yanmasn grafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık Lütfennnn yardımcı olunnngrafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık Lütfennnn yardımcı olunnn

bide bu kurslar ne zaman başlıolar??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Slm arkadaşlar..

ben bu sene liseyi bitirdim ve össde başarılı olamadım..şmdide grafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık

özel yetenk sınawı için kursa gidicem ama ankarada nerelerde kurslar war hiç bir bilgim yok kötü bi yerede gitmek istemiorm beni kzanadırabilcek bi kurs arıorm..aranızda bilen wrmı acaba ???

ya bide sınawı geçmk çkmu zor bide bunun kursuna gtces kurs parasıda yanmasn grafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık Lütfennnn yardımcı olunnngrafik ve tasarım okumak istiorm ama kafam çok karışık Lütfennnn yardımcı olunnn

bide bu kurslar ne zaman başlıolar??
Açıkta kaldım sınavı geçemedim e hadi ozaman güzel sanatlara gideyim demek nekadar mantıklı bilmiyorum. Yeteneğin yoksa kursa gitmenin de anlamı yok. Paranı boşuna harcarsın.

1 sene bekle ama derslerine çalış. Tekrar sınava gir ve severek yapacağın bir iş yap.
Bu mesajdan alıntı yap
mcan3883 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcan3883

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-10-2009 #3
bu işe herkez böyle başlar zaten yetenek bu ülkede işe yaramaz sadece istemen önemli günde 10 veya 12 saat bilgisayar başında dururm diyorsan devam et.
Bu mesajdan alıntı yap
Harika Yıldız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Harika Yıldız

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-10-2009 #4
Bende ilk başta grafikerlik bölümünü okuyup üniversiteye gitmeyi düşünüyordum... Hepsinden vaaz geçtim, çok zorlaştırılmış hele ki dışardan bitirenler için daha da bir zor şimdi… Sosyal bilimlere başvurdum... Liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavlarına katılmayacağım. Üniversite de benim için hayal oldu ÖSS’yi kazanmak çoook zor... İş bölüm seçmekle bitmiyor, bir sene içinde fikirlerim değişti bence iyi düşün... Ne düşündüm ne okuyorum... Ucuz kurslar yetersiz kalıyor diğerlerine de para yetmez...
Bu mesajdan alıntı yap