Grafik ve tasarım uzmanı arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Grafik ve tasarım uzmanı arıyorum ...

jaseri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jaseri

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşin Tanımı :
• Reklam konsepti oluşturma,
• Logo tasarlama,
• Radyo, TV, gazete, dergi, vb. İlanları hazırlama,
• Broşür, katalog, kurum dergisi, afiş hazırlama,
• Reklam metinleri görselleştirmek ve grafik düzenlemelerini yapmak.
• Sürekli olarak medyada yeralan görsel öğeleri analiz etmek.

Aranan Nitelikler :
• TASARIM programlarını kullanabilen.
• Yoğun ve yaygın dikkat yeteneği gelişmiş,
• Ayrıntıyı algılayabilen,
• Şekil ilişkileri, uzay ilişkilerini görebilen,
• Görme keskinliği, renk algısı iyi,
• İnsanlarla iyi ilişki kurabilen, işbirliğine yatkın,
• Göz ve ellerini eşgüdümle kullanabilen,
• Güzel sanatlara ilgili,
• Yaratıcı, sorumluluk sahibi, dışa dönük, sabırlı, sakin
• Eleştiriye açık olan, kimseler olması gerekir.
• İş yeri çalışma prensiplerini ve ilkelerini benimsemek ve uygun davranmak ,

Lütfen cv nizi ********* adresine gönderiniz.
Uygun görülen adaylar Benlik Araştırmaları Merkezi tarafından teste alınacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-05-2010 #3
Okuyan da; DDB, BBDO, Grey Worldwide, RSCG'ye "Group Creative Director" alınıyor sanacak.

Eni konu bir kopyalama merkezine tasarımcı grafiker aranıyor. Şuna bakın: "Uygun görülen adaylar Benlik Araştırmaları Merkezi tarafından teste alınacaktır."

Adayların mutlaka dişlerini de kontrol ettirin, tam olsun.
vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-05-2010 #4
nasaya astronot aranıyor sanki hic güleceğim yoktu maaşta 50.000 $ mı
jaseri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jaseri

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2010 #5
Author senin burada ne işin var, mesleğin hicbiri olduğuna göre, boş gezenin eşek gezdireni olman lazım. Sen ve senin gibiler ne anlar BAM'dan, grafikten... iki tıktık bir şık şık yapmakla grafiker olmaz. Kimleri gördük, adam grafikerim der rengin ne olduğunu bilmez, ben sosyalim der adam asosyal çıkar, eleştiriye açığım ama eleştri yapılınca küfür yemiş gibi yüzünü ekşitir. Sizlerde bunlardansınız herhalde. Sizler bu düşünceyle bizler tren olmaya devam ederiz....
author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-05-2010 #6
Ne yazdıysam doğru çıkar. İşte buyurun buradan yakın. Bir, kopyalama merkezinin aradığı niteliklere bakın, bir de arayanın verdiği cevaba.

"Boş gezegenin eşek gezdireni" ithamında bulunan birinin iş ilanında, "İş yeri çalışma prensiplerini ve ilkelerini benimsemek ve uygun davranmak" olursa, bundan ne çıkarırsınız? Sabah akşam o işyerinde "geyik" yapıldığını çıkarmaz mısınız? Hani, nerede ciddiyet?

Burada sorun, benim grafikten ne anladığım değil; sizin ne aradığınızı bilmediğinizdir. Konu olur, ben de grafik tasarımla olan ilgimi sizlerle paylaşırım. Ayrı mevzu.

"İki tık tık bir şık şık grafikerler"den şikayet edeceğinize, önce sizin kurumsalınız olan web sitenizle ilgilenseniz? Markaların ticari görselleri dışındaki tüm grafik ögeler "template"! Kuvvetle muhtemel, telif hakları ödenmeden kullanılan görseller. Kimi asadal'dan, kimi icongraphics'den... İki tık tık bir şık şık demeden önce, dönüp de kendinize bir bakıverseniz?

Sıradaki konu: Türkçe dilbilgisi dersi. "Sizlerde bunlardansınız herhalde". Bu böyle mi yazılır, kuzum? Doğrusu: "Sizler de bunlardansınız, herhalde?".

Bir de anlam ve anlatım bozukluğu var ki, hiç sorma: "Mesleğiniz hiçbiri olduğuna göre" deyip, "sizler de bunlardansınız, herhalde" şeklinde grafikerliğe nasıl bağlayabiliyorsun konuyu, güzel kardeşim? Ya "o"dur ya da "bu".

Nereden baksan boş, nereden baksan tutarsız!

Üstelik bir de; "uygun görülen adaylar Benlik Araştırmaları Merkezi tarafından teste alınacakmış". (:

Boşver, güzel kardeşim. Sen çek güzel güzel renkli fotokopini.
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 21-05-2010 #7
Ben bu filmi biliorum : I.T. bu ne yaw. öğlenleri de aşçılık yapcakmış personelin karnını doyurmasi için ama onu eksik birakmislar ilanda :P
road_runner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

road_runner

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 22-05-2010 #8
grafiker değil eşşek aranıyor
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2010 #9
Sayın jaseri, merkezinizde yapılan testlerden çok önceki yapılan işlerinizden görseller eklesenizde nasıl bir konsepte dahil olunacağı ve kişiden ne gibi tasarımsal beklentileriniz olduğu pekişse?

3D çalışmalarınız hadi neysede, sizin bahsettiğiniz gibi ''Şekil ilişkileri, uzay ilişkilerini görebilen'' tasarımları gerçekten merak ettim.
vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2010 #10
Ne yazdıysam doğru çıkar. İşte buyurun buradan yakın. Bir, kopyalama merkezinin aradığı niteliklere bakın, bir de arayanın verdiği cevaba.

"Boş gezegenin eşek gezdireni" ithamında bulunan birinin iş ilanında, "İş yeri çalışma prensiplerini ve ilkelerini benimsemek ve uygun davranmak" olursa, bundan ne çıkarırsınız? Sabah akşam o işyerinde "geyik" yapıldığını çıkarmaz mısınız? Hani, nerede ciddiyet?

Burada sorun, benim grafikten ne anladığım değil; sizin ne aradığınızı bilmediğinizdir. Konu olur, ben de grafik tasarımla olan ilgimi sizlerle paylaşırım. Ayrı mevzu.

"İki tık tık bir şık şık grafikerler"den şikayet edeceğinize, önce sizin kurumsalınız olan web sitenizle ilgilenseniz? Markaların ticari görselleri dışındaki tüm grafik ögeler "template"! Kuvvetle muhtemel, telif hakları ödenmeden kullanılan görseller. Kimi asadal'dan, kimi icongraphics'den... İki tık tık bir şık şık demeden önce, dönüp de kendinize bir bakıverseniz?

Sıradaki konu: Türkçe dilbilgisi dersi. "Sizlerde bunlardansınız herhalde". Bu böyle mi yazılır, kuzum? Doğrusu: "Sizler de bunlardansınız, herhalde?".

Bir de anlam ve anlatım bozukluğu var ki, hiç sorma: "Mesleğiniz hiçbiri olduğuna göre" deyip, "sizler de bunlardansınız, herhalde" şeklinde grafikerliğe nasıl bağlayabiliyorsun konuyu, güzel kardeşim? Ya "o"dur ya da "bu".

Nereden baksan boş, nereden baksan tutarsız!

Üstelik bir de; "uygun görülen adaylar Benlik Araştırmaları Merkezi tarafından teste alınacakmış". (:

Boşver, güzel kardeşim. Sen çek güzel güzel renkli fotokopini.
bu kadar mı güzel cevap verilir ekleyecek bişey bulamıyorum atalarımızın ne güzel demiş ayrani yok icmeye atla gider s...... biraz gercekci olalım burada cahil adam yok Biz bizi biliriz sen kendini bil.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları