***** grafik ve ********* veya ******* tanıyan varmı

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - ***** grafik ve ********* veya ******* tanıyan varmı Sponsorlu Bağlantılar MERHABA arkadaşlar bu****** grafik -İstanbul ******* ve Grafiker ****** adlı şahıslar beni 600 tl dolandırıp kayıplara karıştılar. uzun zamandır arıyorum ulaşamıyorum tel da acık ama sevgili arkadaşlarımız dalga ...

stell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stell(36)

Grafiker / Adana

Alt 06-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MERHABA

arkadaşlar bu****** grafik -İstanbul ******* ve Grafiker ****** adlı şahıslar beni 600 tl dolandırıp kayıplara karıştılar. uzun zamandır arıyorum ulaşamıyorum tel da acık ama sevgili arkadaşlarımız dalga geçer gibi tel mesgule alıyolar ve kapatıyolar. istanbuldaki grafiker arkadaşlarım lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz. tanıyorsanız lütfen bana msj atınız. şimdiden ilgilenen arkadaslara teşekür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm kuralları ile ilgili genel hatırlatma!!!
  1. Grafiker ve İşveren Sorunları ile ilgili bölümlerde kesinlikle işletme isimleri ve şahıs isimleri geçmeyeceğini konu açarak sorunlarını anlatan tüm üyelerimizin kabul ettiğini ve bu kuralları görmediğini söyleyeceği her mazereti grafikerler.net tarafından kabul edilmeyeceğini onaylamışlardır.
  2. Doğacak her hangi bir yasal durumda üye yazdığı mesajlardan sorumludur.
  3. İlgili bölümler “iş hayatında karşılaşılan sorunlar” ile ilgili olup ne gibi bir davranış gösterilmesi gerekliliği açısından daha deneyimli ya da ilgili konuda düşünceleri olan üyelerimizin fikir paylaşımında bulunması için açılmış bölümlerdir.
  4. Bölüme yazı yazan her üye Genel Forum Kuralları’ na bu bölümlerde de uymak durumundadır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2009 #3
Nasıl dolandırıldınız anlayamadım?
Açık olarak anlatabilir misiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2009 #4
Nasıl dolandırıldınız anlayamadım?
Açık olarak anlatabilir misiniz ?
Arkadaşımız Açık olarak derken. Şirket adı veya şahıs adı kullanmayın lütfen; PM olarak paylaşın.
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #5
Yok ben açık derken onu kast etmedim ***** grafik ve ********* veya ******* tanıyan varmı
Yani olay nasıl oldu, dolandırıldım derken kast ettiğiniz nedir demek istedim ...
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 07-07-2009 #6
Ben tahmini bir şey söyleyeyim ***** grafik ve ********* veya ******* tanıyan varmı ,arkadaş bir tasarım yapmıştır, 600 liraya anlaşmışlardır ve sonunda para arkadaşa ulaşmamıştır..
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #7
Kaç kişinin daha başına gelicek acaba akıllanmanız için ***** grafik ve ********* veya ******* tanıyan varmı
Bu mesajdan alıntı yap

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 07-07-2009 #8
Üzücü muhabbetler ya,sen bir iş aldım diye sonuna kadar kasıyorsun ve önemsiyorsun ama karşındaki seni keriz yerine koyuyor ve emeğini eziyor geçiyor.
Herhalde bunun sonu yok..
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #9
Al işte bende son çalışmamda tanıyorum az çok diye hiç bir garanti almadım... Aylarca çalıştım... Adam iflas etmek üzereyiz dedi kaldım ortada ... Oda benim için son oldu bundan sonra asla işimi şansa bırakmam... İşlerine gelirse...
Bu mesajdan alıntı yap

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 07-07-2009 #10
Para peşin kırmızı meşin ***** grafik ve ********* veya ******* tanıyan varmı
yoksa işin ucu sarpa sarıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları