Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: 7 ...

Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul
Soner Akay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner Akay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz:

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

İşle ilgili açıklama: 7 Yıllık tecrübem var. Son çalıştıgım firmada yoğunluklu olarak etiket üzerine çalıştım.

E-posta:

Telefon: 0532 763 03 23
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul - Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul ya da Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
emrezm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrezm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-04-2011 #3
CV'NİZİ ADRESİNE GÖNDERMENİZİ RİCA EDERİZ.
Bu mesajdan alıntı yap

Soner Akay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2012 #4
İstanbul / Avrupa Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand -> Çok iyi

Photoshop -> Orta

İş deneyimi ve içeriği: 7 Yıllık tecrübem var. Son çalıştıgım firmada yoğunluklu olarak etiket üzerine çalıştım.

Küçükçekmece'de ikamet ediyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Grafik ve Web Alanında Geliştirebileceğim iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

E-posta:

Telefon: 0532 763 03 23
Bu mesajdan alıntı yap

Soner Akay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-08-2012 #5
ilan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap