Grafik ve Web Tasarım iş Arıyorum - İST (anadolu yakası)

Sonuçlanan İlanlar - Grafik ve Web Tasarım iş Arıyorum - İST (anadolu yakası) ...

didem.karaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didem.karaca

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan geçersizdir.
Merhaba 1 senedir grafik ve web tasarım üzerine çalışmalarım bulunuyor. Bilge adam grafik & web tasarım mezunuyum. İş arıyorum idealtepe-Maltepe de oturuyorum. Yaptığım çalışmalarımı gösterebilirim.
********* 'dan mail atarsanız irtibata geçebiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafik ve Web Tasarım iş Arıyorum - İST (anadolu yakası)Grafik ve Web Tasarım iş Arıyorum - İST (anadolu yakası)Grafik ve Web Tasarım iş Arıyorum - İST (anadolu yakası)Grafik ve Web Tasarım iş Arıyorum - İST (anadolu yakası)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mhmttkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmttkn

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-03-2011 #3
ilanın hala aktifse cv'ni ve portfolyonu beklerim
yenidunyalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenidunyalar

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-03-2011 #4
İş yerimiz, Minibüs yolu üzeri Cevizli Tren istasyonuna 200m mesafede giriş katındadır.
Ağırlıklı olarak tabela tasarımı yapılmaktadır.
Tabela ve Dijital baskıya uygun çalışma yapabilecek eleman aramaktayız.
İmalat tecrübeniz yoksa da bu çok önemli bir sorun teşkil etmeyecektir.
Asıl isteğimiz, iş yerimize gelen ya da maille veya telefonla ulaşan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma yapıp, standart çizelgelere göre fiyat verebilmektir. Müşterilerimize güler yüz gösterecek, alternatif tabela çalışmalarıyla işi almaya çalışacak kendine güvenen kişiler aramaktayız. Program bilginiz çok iyi olmasa da, kendinizi geliştirmeye açık olmanız yeterlidir.

İş yerimizde folyo kesim makinesi, dijital baskı makinesi, lazer pleksi kesim makinesi ve diğer tabela malzemeleri mevcut olup, ledli, kutu harfli, normal ışıklı ve ışıksız tabelalar yapmaktayız. Fason olarak da lazer pleksi kesim ve baskı işi yapıyoruz.

Görüşülecek kişi Ümit Ceylan. CV lerinizi mail adresimize gönderebilirsiniz. *********

Ücret ilk girişte 700 TL olup, verimli çalışmamız halinde bir ay sonra artırılacaktır.
hugeking isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hugeking

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2011 #5
İş yerimiz pendiktedir ilgilenirseniz
denizyildizim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizyildizim

Webmaster / İstanbul

Alt 04-07-2012 #6
msn ekledim onaylarmısınız.
Mavi Yuruyüş
abc elektrik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abc elektrik

Baskıcı / İstanbul

Alt 13-12-2012 #7
abc elektrik olarak grefiker arıyoruz iş yerimiz fikirtepede olup bilgisayarlı lazerli etiket imalatı üzerine corel draw bilen grafiker aramaktayız
didem.karaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didem.karaca

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2012 #8
İlan geçersizdir. İlginiz için Teşekkür ederim.
Kuzey Matbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kuzey Matbaa

Matbaacı / İstanbul

Alt 17-12-2012 #9
merhaba didem hanım.işyerimiz tuzla içmelerde.bizimle irtibata geçermisiniz lütfen
caglaerdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caglaerdem

Grafiker / Bursa

önerisi olan ?

Alt 19-12-2012 #10
'ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabilği kadardır'' bu gözü göresel ımgelerle ıfade etmem lazım.. ne tur ımgeler kullanmalıyım sızce, yarımcı olur musunz??
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları