Grafik veya Web Hizmetlerine Yatkın Stajyer Aranıyor. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafik veya Web Hizmetlerine Yatkın Stajyer Aranıyor. - İstanbul ...

Ahmet KAPLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet KAPLAN

Webmaster / İstanbul

Alt 19-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik veya Web Hizmetlerine Yatkın Stajyer Aranıyor.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Firma ismi: Voltaj Medya
Çalışma şartları: Stajyer çalışan.
Özellikleri: Yeni web teknolojilerine hakim. Sosyal medya'ya ilgili ve hevesli. Ekip ve takım çalışmasına uygun. Web hizmetleri tarafında Xhtml / CSS ve PHP dillerine hakim olan. Grafik bölümünde baskı ve matbaa işlerinden anlayan ve hayal gücüne güvenen öncelik tercihen bayan stajyer takım arkadaşları arıyoruz.

Firmamız Bakırköy merkezlidir.

Yol+yemek masrafları tarafımızdan karşılanacak arkadaşların, 3 aylık sürecin ardından yapılacak değerlendirme sonrasında mülakat yapılacak ve karşılıklı anlaşma sağlandığında kadromuzda devamlı çalışma olanağı bulacaklardır.

Telefon ile iletişim kuracak arkadaşlar; 09:00 - 18:00 saatlerinde arayabilirler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik veya Web Hizmetlerine Yatkın Stajyer Aranıyor. - İstanbul - Grafik veya Web Hizmetlerine Yatkın Stajyer Aranıyor. - İstanbul ya da Grafik veya Web Hizmetlerine Yatkın Stajyer Aranıyor. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik veya Web Hizmetlerine Yatkın Stajyer Aranıyor. - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ahmet KAPLAN

Webmaster / İstanbul

Alt 19-03-2012 #3
Telefon arızası yüzünden geçici olarak;
********* (Ahmet KAPLAN) ve ********* (Tankut ÖZER) no'lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

20 Mart 2012 Salı tarihinden itibaren yeni aktif numaramızdan da ulaşabilirsiniz.
jkr damlas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jkr damlas

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-03-2012 #4
Merhabalar; ben Gaziosmanpaşa Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri Bölümü Öğrencisiyim.Stajer OLarak çalışmak istiyorum.Daha Öncede Matbaada grafikerlik yaptım.Liseden web tasarım çıkışlıyım azda olsa dreamweaver bilgim var,ama grafik konusundada yetenekliyim matbaaya v.s işlerde kendimi yetenekli buluyorum ve kendimi geliştirmek içinde sizinle çalışmak istiyorum.İkametgah Anadolu Yakası,Ulaşım hiç sorun değil yeterki matbaacılık grafik üzerine kendimi geliştirebileyim.Photoshop,Corel Draw,İndesıgn,dreamweaver bilgim var ayrıca azda olsa flaşh çalışmaları yapmıs bulunmaktayım.tabi bu konuda sizinde yardımızla bir yerlere gelmek istiyorum.Cv mi mail adresinize gönderdim.İlgilenirseniz Çok sevinirim.

Kolay Gelsin.

poyrazdaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazdaka

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #5
Şuanda Gedik M.Y.O.'nda bilgisayar programcılıgı okumaktayım.Yukarıda bahsi geçen programlara hakim değilim ancak öğrenmek , yetiştirilmek isterim. Web tasarım konusunda ilgim çok yüksek , öğrenme hızımında yüksek olduğuna inanıyorum ilgilenirseniz mail aracılığıyla bildirmenizi rica *********

Ahmet KAPLAN

Webmaster / İstanbul

Alt 08-04-2012 #6
Merhaba poyrazdaka;

Lütfen ********* adresine CV gönderiniz.