Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: grafik tasarım, web tasarım ...

SalihAkbaba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SalihAkbaba

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum..

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz:

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: grafik tasarım, web tasarım konusunda kendimi iş alanında geliştireceğim bir yer arıyorum. Photoshop,Corel,Illustrator,Indesign,QuarkXPress,F reehand,Dreamweaver,Flash,Fireworks,Html,Xhtml,Jav a,Asp,Css,SQL,XML,E-Ticaret Eğitimleri Alıyorum. Kendimi reklam, grafik, ajans,Web sektöründe geliştirmek için stajer gibi çalışabileceğim, mesai saatlerine ve çalışma düzenine uyacağım, Maddi Yönden yol,yemek ve birazda harçlık Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul alabilecegim işi öğrenmek amaçlı iş arıyorum.. Teşekkürler.

E-posta:

Telefon: 0535 222 23 01
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul - Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul ya da Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul | Grafik&Web Tasarım , Web Programlama Eğitimi Alıyorum.. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap