grafik+web tasarım yetiştirilmek üzere... - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - grafik+web tasarım yetiştirilmek üzere... - İstanbul ...

chelikolik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chelikolik

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafik+web tasarım yetiştirilmek üzere...

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: eskişehir anadolu üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
26 yaşındayım, İSTANBUL/Esenyurt da ikamet ediyorum. BAkırköy de web tasarım+grafik tasarım kursuna gidiyorum. Kurs ile birlik de kendimi geliştireceğim yer arıyorum. Kursum 19:30 da başlıyor. O saate kadar çalışabilirim. Gerçekten yetiştirileceğim yerde yol+yemek olsun maaş önemli değil.

E-posta:

Telefon: 0536 567 45 86
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları grafik+web tasarım yetiştirilmek üzere... - İstanbul - grafik+web tasarım yetiştirilmek üzere... - İstanbul ya da grafik+web tasarım yetiştirilmek üzere... - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | grafik+web tasarım yetiştirilmek üzere... - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
chelikolik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chelikolik

Hiç Biri / İstanbul

Tecrübe kazanabileceğim staj yeri arıyorum - İstanbul

Alt 06-01-2012 #3
Tecrübe kazanabileceğim staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: A.Ö.F. 3.sınıf

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar. Ben grafik tasarım programlarından bir çoğunu başlangıç seviyesinde biliyorum. İllustrator orta seviyede, photoshop ileri sevide. Drupal kullanarak web sitesi yapabilirim, Css bilgim de var biraz.
Grafik tasarım konusunda tecrübe kazanabileceğim staj yeri ya da yardımcı grafkerlik yapabileceğim bir yer arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0536 597 45 86
Bu mesajdan alıntı yap