Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - İstanbul ...

emreke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreke

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Ticaret Odası Anadolu Teknik Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul Ticaret Odası Anadolu Teknik Lisesi 11.Sınıf Bilişim Teknolojileri/Web Tasarım ve Programlama Dalı öğrencisiyim.Photoshop/Dreamweaver/HTML/CSS/Flash/3DS Max/Vegas/After Effects programlarını kullanabilecek yeterli bilgiye sahibim.Okulda gördüğüm eğitimi geliştirebileceğim ve tecrübe edinebileceğim bir yer arıyorum.

Örnek çalışmalarımı özelden gösterebilirim.

E-posta:

Telefon: 0534 735 83 13
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - İstanbul - Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - İstanbul ya da Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - İstanbul | Grafik-Web Tasarım - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap