Grafik – Web Tasarmcısı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafik – Web Tasarmcısı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafik – Web Tasarmcısı Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: İyi derecede Grafik ve CSS tasarımı yapan çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ...

cvyazilimankara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cvyazilimankara

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik – Web Tasarmcısı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İyi derecede Grafik ve CSS tasarımı yapan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: • Yeni yapılacak olan web sitelerimiz için Web 2.0 mantığına hakim, yeni stil web sitesi arayüzü oluşturabilecek ,özgün tasarımlar hazırlayıp, CSS ve Css Sprite Tekniğini kullanarak kodlarını yazacak.
• Tasarımları verilen zamanda yetiştirecek.
• Web tasarımlarını ana sayfa ve alt sayfalarla birlikte tamamlayacak.
• Tasarım başına ücret işleyişi ile çalışacak.
• Tasarım onaylanana kadar yenilemesini yapacak

İlgilenen arkadaşların, email adresine referans, cv ve iletişim bilgilerini göndermesi gerekmektedir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik – Web Tasarmcısı - Türkiye Geneli - Grafik – Web Tasarmcısı - Türkiye Geneli ya da Grafik – Web Tasarmcısı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik – Web Tasarmcısı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik – Web Tasarmcısı - Türkiye Geneli | Grafik – Web Tasarmcısı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tyfnd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tyfnd

Webmaster / İstanbul

Alt 30-05-2011 #3
Merhabalar,
Mail adresinizde sorun var... atılan mailler ulaşmıyor...
cvyazilimankara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cvyazilimankara

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-05-2011 #4
Şu an mail adresini kullanabilirsiniz. Hata giderilmiştir.