Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya - İzmir

Staj Yeri Arayanlar - Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya - İzmir ...

Mmuratts isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mmuratts

Webmaster / Denizli

Alt 25-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz: Selçuk Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım ve xhtml css konularında orta seviye denilebilecek bilgim var.Php konusunda başlangıç düzeydeyim. Kendimi geliştirebilecek bir yer arıyorum. İşi severek yaparım ve her işin üstesinden gelebileceğime inanıyorum. Çabuk öğrenirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya - İzmir - Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya - İzmir ya da Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya - İzmir | Grafik & Webtasarım staj Denizli İzmir Konya - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap