Grafiker Alınacaktır - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Alınacaktır - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tarih dolayısı ile geçerliliği biten ilan Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarihi geçmiş bir konu olması sebebiyle konunuz kapatılmıştır. Konu sahibi üyemiz konusunu yenilemek isterse yönetim ile irtibata geçmesi gerekmektedir. ...

farkyapmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farkyapmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tarih dolayısı ile geçerliliği biten ilan
Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarihi geçmiş bir konu olması sebebiyle konunuz kapatılmıştır.
Konu sahibi üyemiz konusunu yenilemek isterse yönetim ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

Grafiker Alınacaktır

Program/Seviye: Corel Draw (İleri derece) Photoshop Yeterli derecede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İkitellideki matbaamızda genel olarak Corel Draw, gerektiğinde Photoshop kullanacak Bay/Bayan Grafiker alınacaktır.
İlgilenen Arkadaşların Cv lerini aşağıda yer alan maıl adresıne göndermeleri gerekmektedir.
İlgilenen arkadaşların CV'lerinde talep edilen ücreti yazmalaları gerekmektedir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker Alınacaktır - İstanbul - Grafiker Alınacaktır - İstanbul ya da Grafiker Alınacaktır - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker Alınacaktır - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

farkyapmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2012 #3
İlan Hala güncel ve acildir.

farkyapmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2012 #4
İlan hala güncel ve acildir.