Grafiker Aranıyor, 20 Senelik Matbaa ve Reklam Ajansımıza - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Aranıyor, 20 Senelik Matbaa ve Reklam Ajansımıza - Türkiye Geneli ...

dreamtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamtn

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Aranıyor, 20 Senelik Matbaa ve Reklam Ajansımıza

Program/Seviye: Corel, İlustrator,Photoshop İyi Derece

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Grafiker Aranıyor ..

Öncelikle 20 Senedir Reklam Ajansı-Matbaa şeklinde çalışan piyasanın güvenilir firmalarından biri olan bir firmamız var,

Burda grafikerlerimiz var lakin yeni tasarımlar çağdaş tasarımlarda eksiğiz bu tasarımları yapabilen yetenekli web sitesi yapımından anlayan ve matbaa baskı tekniklerini bilen bir elemana ihtiyacımız var..

Örnek olarak R10 daki en çok beğendiğim grafikerin konusu bu tarz bir tasarımcı arıyoruz..

Resmi Tatillerin hepsi Tatil olucaktır C.tesi Öğlene kadar pazar tatildir..
Maaş+Ssk+Yemek

Maltepe Bağdat Cad. Cevizlide yerimiz.

Çalışma masası çok rahat çalışabileceği bir bilgisayar ve güzel temiz bir ortam var..

İlgilenen kişiler bana referasnlarınızla ve cvnizle birlikte dönünüz...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiker Aranıyor, 20 Senelik Matbaa ve Reklam Ajansımıza - Türkiye GeneliGrafiker Aranıyor, 20 Senelik Matbaa ve Reklam Ajansımıza - Türkiye GeneliGrafiker Aranıyor, 20 Senelik Matbaa ve Reklam Ajansımıza - Türkiye GeneliGrafiker Aranıyor, 20 Senelik Matbaa ve Reklam Ajansımıza - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sinona isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinona(23)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-08-2012 #3
Sinan Özçelik 18

Ataşehir İbrahim Müteferrika E.M.L Matbaa Baskı Öncesi bölümünden bu sene mezun olacağım
Adobe Photoshop , Illustrator , İndesing kullanıyorum
Ancak öğrenmek , Yetiştirilmek isterim ,Öğrenme hızımında yüksek olduğuna inanıyorum.

İlgilenirseniz mail aracılığyla bildirmenizi rica ediyorum.

Teşekkürler.

Mail adresi : *********
dreamtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamtn

Grafiker / İstanbul

Grafiker Anadolu Yakası 20 yıllık Firmamıza - İstanbul

Alt 23-11-2012 #4
Grafiker Anadolu Yakası 20 yıllık Firmamıza

Program/Seviye: Corel Çok İyi
Photoshop Çok İyi
İlustrator İyi
Freehand İyi
Web Tasarım İyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Öncelikle 20 Senedir Reklam Ajansı Matbaa şeklinde çalışan piyasanın güvenilir firmalarından biri olan bir firmamız var,

Burda grafikerlerimiz var lakin yeni tasarımlar çağdaş tasarımlarda eksiğiz bu tasarımları yapabilen yetenekli web sitesi yapımından anlayan ve matbaa baskı tekniklerini bilen bir elemana ihtiyacımız var..

Örnek olarak beğendiğim bir grafikerin konusu bu tarz bir tasarımcı arıyoruz..
http://www.behance.net/yukseleraslan
Resmi Tatillerin hepsi Tatil olucaktır C.tesi Öğlene kadar pazar tatildir..
Maaş+Ssk+Yemek

Maltepe Bağdat Cad. Cevizlide yerimiz.

Çalışma masası çok rahat çalışabileceği bir bilgisayar ve güzel temiz bir ortam var..

İlgilenen kişiler bana referasnlarınızla ve cvnizle birlikte dönünüz..

E-posta: *********

Telefon: *********