Grafiker Aranıyor / Antakya - Hatay

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Aranıyor / Antakya - Hatay ...

maviyunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviyunus

Webmaster / Hatay

Alt 22-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Aranıyor / Antakya

Program/Seviye: Photoshop, Illustrator

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Meslek Yüksekokulu ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, Illustrator programlarını aktif şekilde kullanabilen,Tasarımdan baskıya kadar her türlü iş sürecine hakim, Genel kültür ve görsel sanatlar konularında gelişmiş, Estetik bakış açısına sahip, sorumluluk sahibi, 25-30 yaşları arasında, Antakya merkeze yakın ikamet eden, Uzun yıllar çalışmak isteyen Grafiker.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker Aranıyor / Antakya - Hatay - Grafiker Aranıyor / Antakya - Hatay ya da Grafiker Aranıyor / Antakya - Hatay da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker Aranıyor / Antakya - Hatay İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..