grafiker araniyor (antalya)

Sonuçlanan İlanlar - grafiker araniyor (antalya) Sponsorlu Bağlantılar antalya'da açik hava reklam sektöründe faaliyet gösteren firma için corel, freehand, photoshop bilen, tercihen acik hava reklam sektöründe calisacak grafikerler araniyor. İlgilenen arkadaslar özelden msj atabilir...

Alt 21-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

antalya'da açik hava reklam sektöründe faaliyet gösteren firma için corel, freehand, photoshop bilen, tercihen acik hava reklam sektöründe calisacak grafikerler araniyor. İlgilenen arkadaslar özelden msj atabilir
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş arayan ilanları için kurallarda belirtildiği üzere, iş arayan mesajları aktif edilmeden önce yazılacak mesaj aşağıda ki gibi olmalıdır.

Grafiker arkadaşlar, sitemiz de iş bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz. Doğru anlaşıla bilmek , yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için

- Yaşadığınız şehri
- Kullandığınız programları ve seviyelerini
- İş deneyimi ve içeriğini
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız

belirtirseniz, daha anlaşılır olacaksınızdır.

Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle , msn , mail, adres ve telefon bırakmayınız. Aksi halde haber verilmeksiniz silinecektir. Ayrıca ilanınız genel forum kurallarına da uygun olmalıdır.

Sizlere pm yolu ile ulaşılacaktır.

Üye olurken kullandığınız adreslerin doğru olması bu nedenle gerekmekte.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkürler.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Alt 12-06-2008 #3
mrb; corel, photoshop, freehand programlarında deneyimli, 15 yıllık reklam & matbaa geçmişimle kendime güvenen bir tarsarımcıyım düşünmeniz durumunda geniş cv veya bilgi için; [COLOR="DarkOrange"]PM (özel mesaj) yolu ile iletişime geçiniz [/COLOR] nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz..

teşekkür eder iyi çalışmalar ilerim.
stilgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stilgrafik(41)

Grafiker / Antalya

Alt 01-07-2008 #4
merhaba is ilanınızla ilgileniyorum...
KaRa_LaNeT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaRa_LaNeT

Eğitimci / Adıyaman

Alt 07-07-2008 #5
İş ilanınızla İlgileniyorum

Ozel Msj OLara İLetişim Adresinizi Gönderiniz Görüşelim
frtozm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frtozm

Grafiker / Konya

Alt 26-08-2008 #6
merhaba corel, frehand, photoshop, PC ve MAC 5 yıllık deneyimimle iş ilanınızla ilgileniyorum.PM (özel mesaj) yolu ile iletişime geçiniz
esar1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esar1453(28)

Grafiker / Konya

Alt 27-08-2008 #7
Merhaba 5 yıldır grafik tasarım üzerine çalışmaktayım. Bunun 2 yılı amatörce diğer 3 yıl ise profesyonel anlamda çalıştım. Corel Draw Photoshop Microsofto Office Programları Adaope İllastrotör bilmekteyim. bilgielrinize
SAit ARITÜRK

Tags
antalya, araniyor, grafiker