Grafiker aranıyor BURSA

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker aranıyor BURSA Sponsorlu Bağlantılar Ajansımız bünyesinde çalışacak, matbaa tecrübesi olan, tasarımı kuvvetli, corel draw kullanabilen grafiker aranıyor. Cv ve önceki çalışmalarınız için PM (ÖZEL MESAJ) atınız....

Grafiker aranıyor BURSA
AjansÇekirge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AjansÇekirge

Webmaster

Grafiker aranıyor BURSA

Alt 01-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımız bünyesinde çalışacak, matbaa tecrübesi olan, tasarımı kuvvetli, corel draw kullanabilen grafiker aranıyor. Cv ve önceki çalışmalarınız için PM (ÖZEL MESAJ) atınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

__SoNeR__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

__SoNeR__

Grafiker

Alt 31-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Slm ben Soner, [COLOR="Red"]Bursa Necatibey Meslek Lisesi Grafik Tasarım [/COLOR]bölümünde 4.sınıf öğrencisiyim.Son sınıf olduğumuz için 2 gün okul , 3 gün staj zorurunluluğu var.
Okulumuz Türkiye'de sayılı okullardan birisi vede Grafik tasarımda , imkan , araç gereç , gelişim konusunda 3. sırada yer alıyormuş.ISO9001 belgesi var durum böyle olunca hocalar üzerimize titriyor.İyi bir staj yeri arıyorum , kendimi en iyi bir şekilde geliştirebileceğim.En iyi kullandığım programlar photoshop ve freehand.Daha önce fotoğrafçıda 5-6 ay vede reklam ajansında 4-5 ay çalıştım.Teşekkürler.
AjansÇekirge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AjansÇekirge

Webmaster

Alt 09-02-2009 #3
Bünyemize grafiker alınmıştır. ilginize teşekkürler.

Tags
araniyor, bursa, grafiker, grafiker araniyor bursa