Grafiker Aranıyor - İstanbul

İş Veren İlanları - Grafiker Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

imacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imacman(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker

Program/Seviye: Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tasarım yönü kuvvetli, hızlı iş çıkartabilen, matbaa bilgisine sahip yukardaki programlardan InDesign ve en az birini iyi derecede kullanabilen, tercihen Mac kullanabilen grafiker aramaktayız. Ücret deneyim ve bilgi ile orantılı olarak belirlenecektir.

Forart Basımevi

PORTFOLYOSUZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

E-posta:

Telefon: 0212 501 82 20
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker Aranıyor - İstanbul - Grafiker Aranıyor - İstanbul ya da Grafiker Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker Aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2012 #3
Corel hariç bütün programları biliyorum, Mac kullanıyorum, çok hızlıyımdır, tasarımlarım çok iyidir, 10.000 TL maaş talep ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
orhanbolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanbolat

Grafiker / Tekirdağ

Alt 25-02-2012 #4
Corel hariç bütün programları biliyorum, Mac kullanıyorum, çok hızlıyımdır, tasarımlarım çok iyidir, 10.000 TL maaş talep ediyorum...
:smile:
Bu mesaja cevapta beklersin.
Bu mesajdan alıntı yap
Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2012 #5
yok artık 10.000 tl de ne demek Grafiker Aranıyor - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
imacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imacman(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2012 #6
Grafiker

Program/Seviye: Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tasarım yönü kuvvetli, hızlı iş çıkartabilen, matbaa bilgisine sahip yukardaki programlardan InDesign ve en az birini iyi derecede kullanabilen, tercihen Mac kullanabilen grafiker aramaktayız. Ücret deneyim ve bilgi ile orantılı olarak belirlenecektir.

E-posta:

Telefon: 0212 501 82 20
Bu mesajdan alıntı yap