Grafiker Aranıyor (İzmir)

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Aranıyor (İzmir) Sponsorlu Bağlantılar Photoshop ve Flash programlarına hakim, CSS ve HTML bilgisi olan grafiker arıyoruz. İşyerimiz İzmir - Konak'tadır. Konu ile ilgili çekinmeden irtibata geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler....

Ertan Pehlivan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ertan Pehlivan

Webmaster / İzmir

Alt 24-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop ve Flash programlarına hakim, CSS ve HTML bilgisi olan grafiker arıyoruz.

İşyerimiz İzmir - Konak'tadır. Konu ile ilgili çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.

İlginiz için teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

.

Alt 02-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hala eleman arıyor musunuz?
gürsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gürsan

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 18-11-2007 #3
iyi günler sizinle irtibata geçmek istiyorum kendim corel draw ve photoshop kullanıyorum

bir rica

Alt 18-11-2007 #4
arkadaşlar, lütfen özelden mesaj atın ki size cevap geldsin. buraya böyle yazdığınız zaman konuyu yeniden gündeme getirmiş oluyorsunuz ve sanki yeni bir iş ilanıymış gibi gözükebiliyor. ben özelden mesaj attım (mesaj sahibi ertan beye )ve cevabını da çok beklemeden aldım. lütfen özelden iletişim kurun.
benden nacizane bir rica.

Tags
grafiker araniyor