Grafiker Aranıyor / IZMIR

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Aranıyor / IZMIR Sponsorlu Bağlantılar Çok iyi derecede illustrator ve photoshop kullanabilen , karakalem çizimi iyi derecede olan , yaratıcılığı üst düzeyde , vizyonu geniş takım arkadası arıyoruz. Cv lerinizi lütfen ********* email ...

kök-n tasarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kök-n tasarım

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok iyi derecede illustrator ve photoshop kullanabilen , karakalem çizimi iyi derecede olan , yaratıcılığı üst düzeyde , vizyonu geniş takım arkadası arıyoruz.

Cv lerinizi lütfen ********* email adresimize gönderiniz.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafiker Aranıyor / IZMIR veya Grafiker Aranıyor / IZMIRsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

melek_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 13-08-2010 #3
Çok iyi derecede illustrator ve photoshop kullanabilen , karakalem çizimi iyi derecede olan , yaratıcılığı üst düzeyde , vizyonu geniş takım arkadası arıyoruz.

Cv lerinizi lütfen ********* email adresimize gönderiniz.

keşke bide gönderilen cv leri inceledikten ve araştırdıktan sonra insanları görüşmeye çagırsanız...:swear::angry:
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 13-08-2010 #4
İzmirde aradığınız özelliklerde tasarımcıyı biraz zor bulursunuz gibi geliyor bana. Yani ya karakalemi iyi olan birini bulup PC yönnünden takviye edersiniz. Ya da tam tersi...

kök-n tasarım

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-08-2010 #5
Lütfen alakasız mesajlar atmayalım lütfen.

Şuana kadar mail adresimize herhangi bir CV ulaşmamıştır.

kök-n tasarım

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-08-2010 #6
keşke bide gönderilen cv leri inceledikten ve araştırdıktan sonra insanları görüşmeye çagırsanız...:swear::angry:
Lütfen fotoğraflı CV nizi ********* e-mail adresimize ulaştırınız ki hemen sizi görüşmeye çağırabilelim.

kök-n tasarım

Hiç Biri / İzmir

Grafiker Aranıyor - İzmir

Alt 26-10-2010 #7

Lütfen fotoğraflı Cv 'nizi ********* email adresimize gönderiniz.
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2010 #8
Ben bu tanımlara uyuyorum aslında, izmirede yerlesme niyetim var ama su an degil malesefGrafiker Aranıyor / IZMIR