Grafiker Aranıyor - Kayseri

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Aranıyor - Kayseri ...

sebolenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sebolenk

Grafiker / Kayseri

Alt 01-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Türkiye'nin kahve zincirlerinden birinin Kayseri merkez ofisinde çalışacak ve grafik tasarım işlerini yürütecek tam zamanlı çalışanlar aranıyor.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiker Aranıyor - KayseriGrafiker Aranıyor - KayseriGrafiker Aranıyor - KayseriGrafiker Aranıyor - Kayseri

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

puan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sanat Yn. / İzmir

Alt 05-02-2013 #3
merhaba; istediğiniz işe hakim olabilecek tasarım ve teknik bilgiye sahibim... izmir de ikamet ediyorum. Kalacak yer temin edilir ise sizinle çalışabilirim... ayten uğrasız 533 654 01 46