grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - grafiker aranıyor ...

grafiker aranıyor

grafiker aranıyor

Alt 18-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Çankaya'da bulunan reklam ajansımıza grafik programlarına hakim grafiker arıyoruz.Çalışma saatlerimiz hafta içi 09.45-18.15,hafta sonu tatil. ***********@**********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 08-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mrb. bende ankara çankayada oturan grafikerim. bağlantı kurmak için ajansınızın telini verirmisiniz
b_bilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_bilge

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

:)

Alt 08-10-2008 #3
çalışma saatlerinize bayıldım grafiker aranıyor)

keşke ankarada oturuyor olsaydım.. grafiker aranıyor
bhrcicek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhrcicek(35)

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2008 #4
slmlar ben de bu işe talibim irtibata geçersek çok sevinirim acil işe ihtiyacım var 2-3 günlüne değil bu meslekte devam edip bu işten emekli olmak için geçici iş aramıyorum
saygılarımla kolay gelsin

yazım silindi mi anlayamadım ama tekrar yazmak istiyorum ben de iş arıyorum ankara türmatsanda 2 sene çalıştım ve gelişimci bir yapıya sahibim işimi çok seviyorum. bu işe talibim irtibata geçebiliriz.slmlar
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 08-10-2008 #5
yazım silindi mi anlayamadım ama tekrar yazmak istiyorum ben de iş arıyorum ankara türmatsanda 2 sene çalıştım ve gelişimci bir yapıya sahibim işimi çok seviyorum. bu işe talibim irtibata geçebiliriz.slmlar
Silinmiş bir mesajınızı göremedim, ama forum kurallarına aykırı bir mesaj ise silinecektir.

Tags
grafik, reklam ajans, tasarm