grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - grafiker aranıyor ...

grafiker aranıyor
umut veli develi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut veli develi

Grafiker / İstanbul

grafiker aranıyor

Alt 14-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merkezi İstanbul Sefaköyde bulunan Yaşam Medya Grubuna tasarım yönü güçlü, freehend ve photoshop programlarına hakim, iş olunca akan sular durur diyebilen, sevimli, güler yüzlü, takıntıları olmayan çalışma arkadaşları alınacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poetgenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetgenc

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
coca-cola opet efes pilsen , gibi kurumsal şirketlerin tasarımlarını yapıyorum şu anda iş arıyorum indoor ,outdoor baskı tekniğini biliyorum matbaaya iş hazırlayabiliyorum. tasarım yönüm kuvvetli. ilgilenirseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Alt 15-10-2007 #3
bilgeadam akademisi grafik bolumu mezunuyum freelance olarak calisiyorum calismalarimi bir dosya icinde atabilirim özel mesaj ile iletişime geçebiliriz.
Alt 15-10-2007 #4
bende indoor film sirketinde calıstım ,outdoor baskı tekniğini biliyorum matbaaya iş hazırlayabiliyorum. tasarım yönüm kuvvetli. ilgilenirseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. bana çapada oturuyorum sefakoy cıvarında sorun olmaz benımm ıcın
zombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zombie(30)

Grafiker

Alt 31-10-2007 #5
psd,cdr,quark,freehnd,komple macromedia , web prog. ,kodlama üni mezunu bir çok tanıdık isimle çalıştım yer olarak size yakınım matbaa & ajans larda çalıştım...ing. var iletisim bilgileri yazarsanız sevinirim
Alt 23-11-2007 #6
duydum geldim beni arıyomuşsunuzgrafiker aranıyor
grafikis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikis

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2007 #7
Merhabalar,
Aradığınız niteliklere uygun oldugumu düşünüyorum.İlgilenirseniz özel mesaja geçebiliriz.

Hoşçakalın,
Merve Çalık
rgrgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rgrgn

Grafiker / Tekirdağ

Alt 26-11-2007 #8
Merhaba
İşin uzmanı ile freelance çalışmak isterseniz. Mesajlarınızı bekliyorum.
Konularında uzman ekibimle grafik tasarımın her alanında yardımcı olmak isteriz. Ayrıntılar için özelden görüşebiliriz.
mami_05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mami_05

Grafiker / Amasya

Alt 17-05-2008 #9
mrblar herkes bi okulun mezunu bende hayat okulu mezunuyum bu konuda mastırda yaptım sayılır neyse

fotoşopta kendime güvenirim şuan matbaada grafiker olarak çalışıyorum özel mesajlardan iletişim kurabiliriz.
amy.lee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amy.lee

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-05-2008 #10
Matbaa meslek lisesi grafik bölümü mezunuyum. Programlarımı geliştirmek için Bilgi Eğitim grafik kursuna gittim. Photoshop, Freehand, Corel, Quark programlarını kullanabiliyorum... Sefaköy de oturuyorum...Kendimi geliştirebilceğim grafiker yardımcısı olarak iş aramaktayım. İlgilenirseniz PM atabilirsiniz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafiker araniyor 2007, grafiker deneyimli alkan